آموزشگاه زبان انگلیسی شکوه

نمایش 1 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #753 پاسخ

   قبل از پیدایش شرکت شکوه ایران، دکتر محسن شکوه، موسس این شرکت همواره به دنبال یافتن روشی آسان و در عین حال موثر برای فراگیری زبان برای زبان آموزان کشور عزیزمان ایران بود. سرانجام نهال اولیه این اندیشه در سال 1329 به بار نشست و شرکت شکوه ایران به یکی از اولین مراکز آموزش و توسعه زبان انگلیسی کشور بدل شد. از این روست که ایشان را پدر زبان انگلیسی کشور می نامند.

   موسسه زبان شکوه که در حال حاضر با آموزش دادن زبان انگلیسی به سومین نسل از فرزندان این مرز و بوم یکی از با قدمت ترین موسسات زبان کشور عزیزمان ایران است، همواره اولین موسسه آموزشی در ایران بوده که توانسته استانداردهای بین المللی آموزش و در نتیجه آزمون زبان انگلیسی را در ایران عرضه نماید.

   آموزشگاه زبان شکوه در تهران و شهرستان ها دارای شعب بسیاری است.

   دوره های آمادگی برای آزمون های بین المللی

   شرکت شکوه ایران در راستای آمادگی هر چه بیشتر زبان آموزان برای امتحانات بین المللی مختلف (Cambridge Exams, IELTS, TOEFL) به برگزاری دوره های تخصصی آمادگی و امتحانات آزمایشی (Mock Tests) این آزمون ها، زیر نظر دایره امتحانات شکوه در دفتر مرکزی ،واقع در خیابان ایران زمین، اقدام کرده است.

   ابتدا از مراجعه کنندگان و زبان آموزان عزیز امتحان عمومی زبان انگلیسی به صورت کتبی و شفاهی گرفته می شود تا سطح زبانی ایشان دقیق تعیین گردد. سپس با توجه به هدف، زمان و نمره مورد نظر زبان آموزان، بسته آموزشی دوره مورد نظر، با توجه به روزترین وکاربردی ترین کتاب ها و مطالب موجود، زیر نظر مدیر آموزشی طراحی و معرفی می شود. در طرح درس ارائه شده میزان آموزش در هر مهارت زبانی به صورت کلی برنامه ریزی و میزان و نحوه مطالعه برای داوطلبین کاملا توضیح داده می شود. در انتهای هر مقطع از دوره آموزشی آزمونی (Progress Test) برای مشخص کردن میزان پیشرفت گرفته خواهد شد. همچنین در انتهای دوره امتحانات آزمایشی (Mock Tests) مطابق با استانداردهای بین المللی برای آمادگی هرچه بیشتر داوطلبین برگزار می شوند.

   کلاس های آمادگی به صورت خصوصی (یک یا دو نفر) و نیمه خصوصی (حداکثر ۵ نفر) می باشند و مدت زمان و میزان هزینه بسته آموزشی بنا به تعداد داوطلبین در هرسطح با توجه به نمره و زمان مورد نظر تعیین می گردند. تعیین سطح و مشاوره در دفتر مرکزی رایگان می باشد.

   دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان شکوه

   دوره های آموزشی در این آموزشگاه به دوره های مختلفی از جمله کلاس های خاص ( کارگاه فیلم، بحث آزاد یا همان Free discussion، توریسم و …)، دوره های ترمیک ( ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان )، دوره های ویژه مدرسین تقسیم می شود.

   چارت یا نمودار آموزشی

   نمودار آموزشی در این آموزشگاه زبان به شکل زیر طراحی شده است:

   نمودار آموزشی زبان شکوه

   وب سایت آموزشگاه زبان شکوه

   منبع توضیحات: انگلیش تیم

  • #7248 پاسخ
   بیان نوین

    

   آموزشگاه زبان بیان نوین در آذربایجان شرقی است.

   ابتدا از مراجعه کنندگان و زبان آموزان عزیز امتحان  زبان انگلیسی به صورت کتبی و شفاهی برای  تعیین سطح زبانی دقیق گرفته می شود. سپس با توجه به هدف، زمان و نمره مورد نظر زبان آموزان، دوره  مورد نظرزیر نظر مدیر آموزشی طراحی و معرفی می شود. در طرح درس ارائه شده میزان آموزش در هر مهارت زبانی به صورت کلی برنامه ریزی و میزان و نحوه مطالعه برای داوطلبین کاملا توضیح داده می شود. در انتهای هر مقطع از دوره آموزشی آزمون برگزار می شود.

   کلاس هابه صورت خصوصی (یک یا سه نفر) و نیمه خصوصی (حداکثر 6 نفر) می باشند و مدت زمان و میزان هزینه بسته آموزشی بنا به تعداد داوطلبین در هرسطح با توجه به نمره و زمان مورد نظر تعیین می گردند.

   دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان شکوه
   دوره های آموزشی در این آموزشگاه  کلاس ها و دوره های ترمیک  ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان است.

   • #7253 پاسخ

    سعی بفرمایید با ایجاد موضوع جدید (به جای پاسخ به موضوع) آموزشگاه خود را به صورت کامل معرفی نمایید.

نمایش 1 پاسخ رشته ها
پاسخ به: آموزشگاه زبان انگلیسی شکوه
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 2 + 6 =