داستان برف های کلیمانجارو (The snows of Kilimanjaro)

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی و دانلود داستان و فیلم انگلیسی زبان داستان برف های کلیمانجارو (The snows of Kilimanjaro)

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #910 پاسخ

   داستان برف های کلیمانجارو (The snows of Kilimanjaro) اثر نویسنده مشهور و پر آوازه آمریکایی ارنست همینگوی است. این داستان زیبا را می توانید هم به زبان انگلیسی و هم ترجمه فارسی از انگلیش تیم به طور مستقیم دانلود کنید.

   ارنست همینگوی نویسنده آمریکایی

   به گفته ویکی پدیا، ارنِست میلر هِمینگوی (زاده ۲۱ ژوئیه ۱۸۹۹ درگذشت ۲ ژوئیه ۱۹۶۱) از نویسندگان برجستهٔ معاصر ایالات متحده آمریکا و برندهٔ جایزه نوبل ادبیات است. او از پایه‌گذاران یکی از تأثیرگذارترین انواع ادبی، موسوم به «وقایع‌نگاری ادبی» شناخته می‌شود. قدرت بیان و زبردستی همینگوی در توصیف شخصیت‌های داستانی به گونه ای بود که او را پدر ادبیات مدرن لقب داده‌اند.

   خلاصه داستان

   به گفته ویکی پدیا، همینگوی در داستان « برف‌های کلیمانجارو » درد و رنج مردی زخمی به نام هری را که پایش قانقاریا گرفته شرح داده‌است. او در این داستان دردهای مادی و معنوی هری را به تصویر کشیده و خاطرات گذشته‌اش را در لحظه‌های رهایی از درد بیان کرده‌است. این داستان تلفیقی از دردمندی آدمی و بی رحمی طبیعت است.

   دانلود مستقیم داستان

   دانلود مستقیم داستان برف های کلیمانجارو به زبان انگلیسی

   دانلود مستقیم ترجمه داستان برف های کلیمانجارو به فارسی

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: داستان برف های کلیمانجارو (The snows of Kilimanjaro)
اطلاعات شما: