داستان خطرناک ترین شکار (خطرناک ترین بازی) اثر ریچارد کانل

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی و دانلود داستان و فیلم انگلیسی زبان داستان خطرناک ترین شکار (خطرناک ترین بازی) اثر ریچارد کانل

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #1130 پاسخ

   داستان خطرناک ترین شکار (خطرناک ترین بازی) اثر ریچارد کانل نویسنده آمریکایی. ترجمه فارسی و زبان اصلی (انگلیسی) این داستان زیبا را از در همین بخش از انگلیش تیم به طور مستقیم دانلود کنید و از خواندن آن لذت ببرید.

   به گفته ویکی پدیا، ریچارد کانل (Richard Connell)، زاده ۱۷ اکتبر ۱۸۹۳ درگذشته ۲۲ نوامبر ۱۹۴۹، نویسنده و روزنامه نگار اهل ایالات متحده آمریکا بود. وی بیشتر برای داستان کوتاه خطرناکترین شکار مشهور شده است.

   به گفته روزیاتو، رابرت هانسن یک شکارچی ماهر بود که تعدادی از رکوردهای محلی در زمینه شکار را در اختیار داشت اما هیچکس نمی دانست که او در ساعات بیکاری اش یک قاتل سریالی بیرحم است و به شکار واقعی انسان می پردازد. در داستان کوتاه «خطرناک ترین بازی» (The Most Dangerous Game) نوشته ریچارد کانل در سال ۱۹۲۴، یک ژنرال بازنشسته سرشناس که از تله گذاری برای حیوانات خسته شده است یک شکارچی کار کشته را به جزیره خود می کشاند و او را برای یک مسابقه به چالش می کشد.

   سپس ژنرال پیر به مدت سه روز به شکار این شکارچی می پردازد. ژنرال به این مرد قول می دهد که اگر در مدت این سه روز بتواند از دست تله ها و نقشه های او جان سالم بدر ببرد، شکار پایان یافته و او می تواند زنده این جزیره را ترک کند. در نهایت شکارچی پیروز می شود هر چند این اتفاق پیچیدگی های اخلاق شکارگری را حل نشده باقی می گذارد.

   دانلود «خطرناک ترین شکار» به زبان انگلیسی با لینک مستقیم

   دانلود ترجمه «خطرناک ترین شکار» به فارسی با لینک مستقیم

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: داستان خطرناک ترین شکار (خطرناک ترین بازی) اثر ریچارد کانل
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 2 + 1 =