داستان کوتاه « حادثه ای در پل اول کریک »

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی و دانلود داستان و فیلم انگلیسی زبان داستان کوتاه « حادثه ای در پل اول کریک »

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #711 پاسخ

   داستان کوتاه بسیار جذاب و خواندنی « حادثه ای در پل اول کریک » (An Occurrence at Owl Creek Bridge) نوشته نویسنده آمریکایی آمبروز گوینت بیرس است. فرصت خواندن این داستان کوتاه زیبا و جذاب را از دست ندهید.

   به گفته کانون فرهنگی چوک، داستان کوتاه «حادثه‌ای در پل اول کریک» را می‌توان به لحاظ شروع زیبا و جذابش از جمله داستان‌های موفق برشمرد. شروعی که بلافاصله خواننده را تسخیر کرده و تا انتهای داستان و بلکه بعدها نیز دست از سرش بر نمی‌دارد. کاری که از عهدهٔ کثیری از نویسندگان برنیامد و نمی‌آید. در داستان کوتاه به خاطر کم بودن مجال داستان سرایی و لزوم جذب خواننده برای خوانش یک اثر در یک نشست، شروع گیرا و جذاب می‌تواند کمک زیادی به نویسنده کند تا مخاطبانش را تا پایان داستان همراه خود داشته باشد. مهمی که آمبروز به خوبی از عهدهٔ آن بر آمده است.

   به گفته‌ی ویکی پدیا، آمبروز گوینت بیرس (Ambrose Gwinnett Bierce) زادهٔ ۲۴ ژوئن ۱۸۴۲ – درگذشته ۱۹۱۴ یا پس از آن) روزنامه‌نگار، نویسنده، ویراستار و داستاننویس آمریکایی بود. بیشتر نامداری او به دلیل نگارش کتاب فرهنگ شیطان یا دائرةالمعارف شیطان و داستان حادثه‌ای در پل اول کریک است. او پیرو مکتب رئالیسم ادبی بود و با دیدی طعنه‌آمیز به رخدادها می‌نگریست. او قلم تندی داشت از این رو بدو لقب بیرس تلخ را داده بودند.

   دانلود داستان به زبان انگلیسی با لینک مستقیم

   دانلود ترجمه داستان به زبان فارسی با لینک مستقیم

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: داستان کوتاه « حادثه ای در پل اول کریک »
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 7 + 2 =