داستان کوتاه زندگی پنهان والتر میتی اثر جیمز تربر (دانلود انگلیسی و ترجمه)

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی و دانلود داستان و فیلم انگلیسی زبان داستان کوتاه زندگی پنهان والتر میتی اثر جیمز تربر (دانلود انگلیسی و ترجمه)

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #1218 پاسخ

   داستان کوتاه زندگی پنهان والتر میتی اثر جیمز تربر، نویسنده آمریکایی. این داستان را از همین بخش از انگلیش تیم با لینک مستقیم دانلود کنید و از خواندن یک داستان زیبا لذت ببرید.

   به گفته ویکی پدیا، جیمز گروور تربر (James Grover Thurber) نویسنده و کارتونیست آمریکایی است که در شهر کلمبوس از ایالت اوهایوی آمریکا متولد شد. جیمز تربر طنزنویس و هنرمند موفق آمریکایی در سال ۱۸۹۴ در شهر کلمبوس ایالت اوهایوی آمریکا به دنیا آمد. چشم‌های او در کودکی در تصادفی آسیب دید و به تدریج ضعیف شد تا اینکه نابینا شد و در سال ۱۹۶۱ درگذشت، از او میراثی باارزش از نوول‌ها و قصه‌های کوتاه فراوان بجا مانده‌است. اوج فعالیت نویسندگی او مصادف با دورهٔ بحران اقتصادی آمریکا (۱۹۲۹–۱۹۳۹) بود.

   داستان کوتاه زندگی پنهان والتر میتی

   اینکه چرا طنز تربر با توجه به وضعیت بینایی و شرایط جامعهٔ معاصرش سیاه نیست شاید به این مسئله بازمی‌گردد که او یک آمریکایی میهن‌پرست بود و در اعلامیهٔ استقلال آمریکا آمده که ناشاد بودن یک خصیصهٔ غیرآمریکایی است و شاد بودن اولین و مهم‌ترین وظیفهٔ طبیعی آمریکایی‌ها به عنوان افرادی میهن‌پرست است. بسیاری از آثار تربر هجوآمیز است. آدم‌های سرگشتهٔ آثار او با دلتنگی در جهانی توضیح ناپذیر گام برمی‌دارند، آدم‌هایی که به گونه ای خنده آور با جهان خود در جدالند. در این آثار تشتت، حماقت و احساس پوچی، که تمدن به انسان‌ها می‌بخشد، دیده می‌شود.

   دانلود داستان

   زندگی پنهان والتر میتی به زبان انگلیسی با لینک مستقیم

   ترجمه زندگی پنهان والتر میتی به فارسی با لینک مستقیم

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: داستان کوتاه زندگی پنهان والتر میتی اثر جیمز تربر (دانلود انگلیسی و ترجمه)
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 2 + 5 =