داستان کوتاه شناگر اثر جان چیور (با لینک دانلود مستقیم)

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی و دانلود داستان و فیلم انگلیسی زبان داستان کوتاه شناگر اثر جان چیور (با لینک دانلود مستقیم)

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #1334 پاسخ

   داستان کوتاه شناگر (The swimmer) اثر جان چیور، نویسنده آمریکایی. این داستان را به زبان انگلیسی و ترجمه آن را به زبان فارسی از همین بخش با لینک مستقیم دانلود کنید.

   به گفته ویکی پدیا؛ جان ویلیام چیور (John William Cheever) نویسنده رمان و داستان کوتاه آمریکایی است. از او گاهی به نام “چخوف حومه‌ها” یاد می‌شود. داستان‌های چیور عموماً در آپر ایست ساید منهتن،حومه وسچستر،جزایز قدیمی نیوانگلند که در ساحل جنوبی کوئینسی ماساچوست واقع است و محل تولد چیور هم بوده و ایتالیا،خصوصاً رم، اتفاق می‌افتد.از جان چیور به عنوان یکی از مهم‌ترین نویسنده‌های داستان کوتاه قرن یاد می‌شود. با اینکه چیور بیشتر برای داستان‌های کوتاه خود شناخته شده اما چهار رمان نیز به رشته تحریر درآورده است.

   شناگر اثر جان چیور _ انگلیش تیم

   تم اصلی داستان‌های چیور تهی بودن احساسی و معنوی زندگی بود. او خصوصاً رفتار و اخلاق مردم طبقه متوسط حومه‌های آمریکا را با طنزی کنایه‌آمیز توصیف می‌کرد که باعث می‌شد تصویر اساساً سیاه و تیره‌اش نرم‌تر به‌نظر برسد. هر چند او اغلب از خانواده‌اش به عنوان ماده اولیه استفاده می‌کند اما دخترش سوزان چیور یادآوری کرده‌است که: «هیچ کدام از ما انتظار دقت و صحت از پدرمان نداشتیم. او زندگی را از طریق داستان سرایی می‌گذراند.»

   در سال ۱۹۷۹ مجموعه داستان‌های کوتاه چیور جایزه پولیتزر و جایزه مجمع ملی منتقدان کتاب را برد.در ۲۷ آوریل ۱۹۸۲ شش هفته قبل از مرگ چیور آکادمی هنر و ادب آمریکا مدال ادبی به چیور اهدا کردند.تمامی آثار چیور در کتابخانه آمریکا موجود است.

   دانلود با لینک مستقیم

   داستان شناگر اثر جان چیور به زبان انگلیسی با لینک مستقیم

   ترجمه داستان شناگر اثر جان چیور به فارسی با لینک مستقیم

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: داستان کوتاه شناگر اثر جان چیور (با لینک دانلود مستقیم)
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 9 + 1 =