داستان یک گلوله در مغز اثر توبیاس وولف (دانلود با لینک مستقیم)

خانه زبان انگلیسی انجمن ها داستان یک گلوله در مغز اثر توبیاس وولف (دانلود با لینک مستقیم)

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #6233 پاسخ

   داستان کوتاه یک گلوله در مغز (گلوله ای در مغز) (Bullet in the brain) اثر توبیاس وولف (دانلود با لینک مستقیم). با انگلیش تیم همراه شوید تا از خواندن این داستان جالب لذت ببرید و در جهت یادگیری زبان انگلیسی به خود کمک کنید. این داستان را با زبان اصلی و همچنین ترجمه فارسی آن را می توانید در همین مطلب به طور مستقیم (لینک مستقیم) دانلود کنید.

   بیوگرافی توبیاس وولف

   به گفته ویکی پدیا، توبیاس وولف (Tobias Wolff) نویسنده آمریکایی است. او استاد مسلم خاطره‌نویسی و داستان کوتاه است. توبیاس وولف سال ۱۹۴۵ در آلاباما به دنیا آمد. اما در واشینگتن بزرگ شد. او مدتی در پالو آلتو، کالیفرنیا در کالیفرنیا به تدریس برنامه‌های داستان‌نویسی و ادبیات پرداخت.

   توبیاس وولف

   وولف به خاطر مجموعه‌های داستان کوتاه شهرت زیادی دارد. او در کنار ریموند کارور، ریچارد فورد، آن بیتی و دیگر نویسندگان مینی‌مالیست از پیشتازان داستان کوتاه امروز آمریکاست. او سه بار برنده جایزه اُ- هنری شده و به خاطر مجموعه داستان‌های کوتاه، رمان‌ها و خاطراتش مورد تقدیر قرار گرفته‌است.

   وولف در مجامع ادبی، همان‌قدر که به عنوان یک نویسنده مورد احترام است، به عنوان یک استاد ادبیات هم مورد تقدیر و تکریم است. او پس از بنا نهادن انجمن ادبی در دانشگاه استانفورد در خلق آثار ادبی در آن انجمن همت گمارد.

   او به مدت هفده سال سرپرستی خلق آثار ادبی در دانشگاه سیراکوز را به عهده گرفت. سال ۱۹۹۷ وولف باز به استانفورد بازگشت. وولف چند سال از دوره جوانی خود را به عنوان سرباز در جنگ ویتنام گذارند.

   دانلود داستان کوتاه با لینک مستقیم

   دانلود داستان انگلیسی گلوله ای در سر (Bullet in the brain)

   دانلود ترجمه فارسی گلوله ای در سر (Bullet in the brain)

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: داستان یک گلوله در مغز اثر توبیاس وولف (دانلود با لینک مستقیم)
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: + 49 = 53