دانلود داستان انگلیسی پسرها و دخترها اثر آلیس مونرو با ترجمه فارسی

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی و دانلود داستان و فیلم انگلیسی زبان دانلود داستان انگلیسی پسرها و دخترها اثر آلیس مونرو با ترجمه فارسی

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #4117 پاسخ

   دانلود داستان انگلیسی پسرها و دخترها (Boys and girls) اثر آلیس مونرو با ترجمه فارسی و همچنین لینک مستقیم دانلود از انگلیش تیم. خواندن این داستان کوتاه را از دست ندهید.

   به گفته ویکی پدیا، آلیس مونرو (Alice Munro) (زاده ۱۰ ژوئیه ۱۹۳۱) نویسنده کانادایی معاصر و برنده جایزه نوبل ادبیات در سال ۲۰۱۳. آکادمی سوئد مونرو را «استاد داستان کوتاه معاصر» توصیف کرد.

   آلیس مونرو نویسنده داستان پسرها و دخترها

   آلیس مونرو را یکی از تواناترین نویسندگان داستان کوتاه امروز می‌دانند. بسیاری بر این عقیده‌اند که مونرو جامعه کتابخوان آمریکای شمالی را با داستان کوتاه آشتی داده‌است. البته خودش می‌گوید هرگز قصد نداشته صرفاً نویسنده داستان کوتاه باشد؛ فکر می‌کرده مثل همه رمان خواهد نوشت؛ ولی حالا دیگر می‌داند نگاهش به مسائل برای نوشتن رمان مناسب نیست. دوست دارد پایان داستان را در ذهنش مجسم کند، و مطمئن باشد مثلاً تا کریسمس آن را تمام خواهد کرد، و نمی‌داند نویسنده‌ها چطور روی پروژه‌های طولانی مثل رمان با پایان باز کار می‌کنند.

   او نویسنده آثاری چون می‌خواستم چیزی بهت بگم، فرار (مجموعه‌داستان)، رؤیای مادرم، دست مایه‌ها و دورنمای کاسل راک است که به فارسی هم ترجمه شده‌اند.

   دانلود داستان با لینک مستقیم

   پسرها و دخترها (Boys and girls) به زبان انگلیسی

   ترجمه پسرها و دخترها (Boys and girls) به فارسی

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: دانلود داستان انگلیسی پسرها و دخترها اثر آلیس مونرو با ترجمه فارسی
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 47 + = 48