دانلود داستان عربی اثر جیمز جویس با لینک مستقیم و ترجمه

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی و دانلود داستان و فیلم انگلیسی زبان دانلود داستان عربی اثر جیمز جویس با لینک مستقیم و ترجمه

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #3050 پاسخ

   داستان کوتاه « عربی » (Araby) اثر جیمز جویس را با ترجمه فارسی و همچنین با لینک مستقیم از انگلیش تیم دانلود کنید.

   به گفته ویکی پدیا، جیمز آگوستین آلویسیوس جویس ‏(۲ فوریه ۱۸۸۲ دوبلین – ۱۳ ژانویه ۱۹۴۱ زوریخ) نویسنده ایرلندی که گروهی رمان اولیس وی را بزرگ‌ترین رمان سده بیستم خوانده‌اند. (این کتاب که سومین اثر جیمز جویس است در سال ۱۹۲۲ در پاریس منتشر شد) تمام آثارش را نه به زبان مادری که به زبان انگلیسی می‌نوشت. اولین اثرش دوبلینی‌ها مجموعه داستان‌های کوتاهی است دربارهٔ دوبلین و مردمش که گاهی آن را داستانی بلند و با درون‌مایه‌ای یگانه تلقی می‌کنند. او همراه ویرجینیا وولف از اولین کسانی بودند که به شیوهٔ جریان سیال ذهن می‌نوشتند. وی به ۱۳ زبان آشنایی داشت و دست کم به ایتالیایی و فرانسه مسلط بود.

   داستان عربی اثر جیمز جویس رمان نویس

   به گفته کافه کاتارسیس، آنچه در ابتدای داستان توجه ما را به خود جلب می‌کند خانه‌ای است در منطقه‌ای کور و دور افتاده از بقیه‌ی خانه‌ها که می‌توان آن را به تنهایی روحی راوی تعبیر کرد. درواقع او دارد برای مخاطب جغرافیای تنهایی‌اش را ترسیم می‌کند. پس از ترسیم موقعیت خانه او از مرگ مستأجرشان حرف می‌زند. مرگِ کشیش. در ابتدای داستان هم می‌بینیم او از مدرسه‌ی برادران مسیحی حرف می‌زند و …  .

   دانلود با لینک مستقیم دانلود

   دانلود داستان عربی (Araby) به زبان انگلیسی

   دانلود ترجمه داستان عربی (Araby) به فارسی

    

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: دانلود داستان عربی اثر جیمز جویس با لینک مستقیم و ترجمه
اطلاعات شما:
+ 30 = 36