فرهنگ لغت انگلیسی پیشرفته آکسفورد (Oxford Advanced Learners Dictionary)

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی منابع، محصولات و ابزارهای آموزشی فرهنگ لغت انگلیسی پیشرفته آکسفورد (Oxford Advanced Learners Dictionary)

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #4292 پاسخ

   معرفی کتاب فرهنگ لغت (دیکشنری) انگلیسی به انگلیسی پیشرفته آکسفورد (Oxford Advanced Learner’s Dictionary). با انگلیش تیم همراه شوید تا اطلاعاتی در مورد این کتاب واژگان یا همان فرهنگ لغت (لغتنامه) به دست بیاورید.

   معرفی کتاب فرهنگ لغت پیشرفته آکسفورد

   فرهنگ لغت انگلیسی به انگلیسی پیشرفته آکسفورد یا Oxford Advanced Learners Dictionary اولین بار در سال ۱۹۴۸ چاپ و منتشر گردید. کتاب پیش رو نهمین ویرایش این فرهنگ لغت و بهترین ویرایش این کتاب مرجع تا به حال می باشدکه در سال ۲۰۱۵ منتشر گردیده است. فرهنگ لغات پیشرفته آکسفورد زبان آموزان انگلیسی را از وجود سایر دیشکنری ها بی نیاز می کند و شاید به همین دلیل است که اکثر زبان آموزان انگلیسی به دنبال آن می باشند. کتاب حاضر ابزاری نهايی برای توسعه مهارت های گفتاری – نوشتاری و همچنين نياز ضروری گذراندن آزمونهای انگليسی می باشد.

   فرهنگ لغت انگلیسی به انگلیسی پیشرفته آکسفورد

   قطعا می‌دانید که یک از ضروری‌ترین کتاب‌های مورد نیاز هر زبان‌آموز موفق یک دیکشنری خوب است. برای این منظور حتما دیکشنری را انتخاب کنید که در عنوان آن از کلمه learner استفاده شده باشد. این دیکشنری‌ها مخصوص زبان‌آموزان گردآوری شده‌اند و تمامی اطلاعات مورد نظر شامل نقش دستوری لغات، تلفظ، مثال، ترکیبات پرکاربرد، اصطلاحات و غیره را شامل می‌شوند.

   فرهنگ لغت پیشرفته آکسفورد بسیاری از واژه ها را در خود جای داده است و حتی لغاتی که بصورت تخصصی تر در زبان انگلیسی مورد بررسی قرار می گیرند شامل : نام های عناصر شیمیایی، عناوین تجاری کالاها، نام و توضیحات مربوط به کشورها در این دیکشنری قدرتمند جای گرفته اند.

   برخی از مزایای فرهنگ Oxford Advanced Learner’s Dictionary
   • طراحی کاربر پسند
   • یکپارچگی در انتشار و ارایه اطلاعات درست و واقعی
   • پوشش کامل کلمات و گستردگی اطلاعات
   مزایای سطح پیشرفته نسبت به ابتدایی یا مقدماتی

   دیکشنری‌های سطح advanced تا مادامی که با زبان انگلیسی سروکار دارید یار شما خواهند بود در حالی که دیکشنری‌های elementary یا beginner تنها در چند ماه ابتدایی زبان‌آموزی کارایی دارند.

   دیکشنری Oxford Advanced Learner’s هم به صورت کتاب چاپی و هم به صورت نرم‌افزار تحت ویندوز، اندروید و iOS موجود است که نه تنها استفاده از نرم‌افزار ساده‌تر است بلکه شامل تلفظ کلمات و جملات به صورت صوتی و با دو لهجه امریکن و بریتیش نیز است.

   تهیه و تنظیم: انگلیش تیم

   منابع: فروشگاه کتاب ایران، سفیر مگ

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: فرهنگ لغت انگلیسی پیشرفته آکسفورد (Oxford Advanced Learners Dictionary)
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 7 + 3 =