مجموعه کتاب های تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit)

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی منابع، محصولات و ابزارهای آموزشی مجموعه کتاب های تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit)

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #964 پاسخ

   مجموعه کتاب های تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit) توسط انتشارات پیرسون (Pearson) به باز عرضه شده است.

   کتاب های تاپ ناچ (Top Notch) در چهار جلد؛ کتاب پایه Fundamentals برای سطح A1 و کتاب Level 1 برای سطح A1 تا A2 و کتاب Level 2 برای سطح A2+ تا B1 و کتاب level 3 برای سطح B1+ منتشر شده است.

   کتاب های تاپ ناچ (Top Notch)

   کتاب های سامیت (Summit) در دو جلد؛ کتاب Summit 1 و کتاب Summit 2 توسط انتشارات پیرسون به چاپ رسیده است.

   کتاب های سامیت (Summit)

   به گفته انتشارات جنگل، سری کتاب­های Top Notch برای آموزش زبان انگلیسی، بار اول در سال 2006 میلادی توسط انتشارات پیرسون لانگمن به چاپ رسید. این سری شامل 4 کتاب است که زبان آموزان را از سطح A1 به سطح B1 می­رساند. در ادامه، زبان ­آموزان دو کتاب تحت عنوان Summit می­ خوانند که آن­ها را از سطح B2 به سطح C1 می­رساند. نویسندگان این سری کتاب­ها جٌن سَسلو و آلن آشر هستند.

   خانم سَسلو نویسنده کتاب­های متعددی برای نوجوانان و جوانان است. او زبان انگلیسی را در تمام سطوح، در آمریکا و کشورهای آمریکای جنوبی درس داده است. وی بیش از سی سال است که برای معلمان زبان­های خارجی کارگاه­های آموزشی برگزار می­کند و روش­های تدریس را به آنان می­آموزد. آقای آشر نیز سال­ها زبان انگلیسی تدریس کرده است، و روش­های تدریس را به معلمان آموخته است. او برنامه­ ریز، مشاور و نویسنده چندین سری از کتاب­های آموزش زبان انگلیسی بوده است.

   او همچنین وسایل کمک آموزشی فراوانی را برای فراگیران زبان انگلیسی در سنین مختلف طراحی و آماده کرده است. وی کتاب­های مختلفی برای نوجوانان و جوانان نوشته است، و دوره­های آموزشی آنلاین مختلفی برای معلمان برگزار کرده است.

   منبع: انگلیش تیم (http://englishteam.ir)

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: مجموعه کتاب های تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit)
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: + 67 = 68