مجموعه کتاب های یادگیری لغات و اصطلاحات English Vocabulary in Use

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی منابع، محصولات و ابزارهای آموزشی مجموعه کتاب های یادگیری لغات و اصطلاحات English Vocabulary in Use

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #5950 پاسخ

   معرفی مجموعه کتاب های یادگیری لغات و اصطلاحات English Vocabulary in Use . برای آشنایی با این کتاب های مفید که دایره لغت شما را افزایش می دهند، با انگلیش تیم همراه شوید.

   کتاب آموزش زبان لغت و اصطلاحات انگلیسی Vocabulary in Use English

   زبان‌آموزانی که شروع به یادگیری انگلیسی می‌کنند، در ابتدا با چالش‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوند. یکی از رایج‌ترین مشکلات زبان آموزان، دایره لغات محدود است. عدم آشنایی با رایج‌ترین اصطلاحات انگلیسی، زبان‌آموز را در مکالمه دچار مشکل می‌کند. از طرف دیگر در آزمون‌های بین‌المللی مثل تافل و آیلتس مهارت vocabulary موردسنجش قرار می‌گیرد.

   کتاب لغت Vocabulary in Use English

   یادگیری لغات جدید تأثیر مستقیمی بر روی بهبود مهارت Listening و Writing دارد. کتاب vocabulary in use به شکلی ساده و مؤثر به آموزش لغات و اصطلاحات انگلیسی می‌پردازد. زبان آموزان با استفاده از این کتاب می‌توانند به‌راحتی دایره لغات خود را گسترش دهند. در ادامه با انتشارات جنگل همراه باشید تا در مورد این کتاب بیشتر صحبت کنیم.

   English Vocabulary in Use؛ کتابی از معتبرترین انتشارات جهان

   کتاب vocabulary in use توسط انتشارات کمبریج منتشرشده است. انتشارات کمبریج در تهیه و تدوین کتاب‌های خود وسواس خاصی را به خرج می‌دهد. تعدادی از معتبرترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی در سطح جهان متعلق به کمبریج است. کتاب vocabulary in use نیز با دقت و توجه ویژه‌ای منتشرشده است. vocabulary in use یک مجموعه برای آموزش لغات پرکاربرد انگلیسی برای سطوح مختلف زبان است. سری کتاب‌های vocabulary in use در کنار مجموعه‌هایی مثل کتاب Oxford Word Skills بهترین منابع آموزش لغات انگلیسی به شمار می‌روند.

   تمرینات بیشتر در English Vocabulary in Use

   انتشارات کمبریج برای یادگیری مؤثرتر، مجموعه تمرین‌هایی را در انتهای کتاب vocabulary in use قرار داده است. این تمرین‌ها، تمامی موضوعات کتاب را پوشش می‌دهد. بنابراین پس از مطالعه کامل کتاب می‌توان آموخته‌های خود را موردسنجش قرارداد. کتاب vocabulary in use به همراه یک CD آموزشی ارائه می‌شود. داوطلب با کمک CD می‌تواند با تلفظ دقیق واژگان آشنا شود. همچنین در CD آموزشی نیز تعدادی تمرین قرار دارد که با نصب نرم‌افزار مخصوص می‌توان به آن دسترسی داشت.

   معرفی کتاب های English Vocabulary in Use در 4 سطح
   English Vocabulary in Use Elementary

   اولین کتاب از مجموعه پرفروش و منبع دانش واژگانی، سطح Elementary است. درس‌های دانش واژگانی یا vocabulary در صفحات سمت چپ و تمرین ها در صفحه مقابل هر درس آمده است. همچنین وجود پاسخ‌نامه در انتهای کتاب استفاده از این سری کتاب را بدون استاد هم ممکن کرده است.

   کتاب English Vocabulary in Use Elementary

   English Vocabulary in Use Pre-Intermediate and Intermediate

   دومین کتاب از مجموعه کتاب‌های English Vocabulary in Use که مناسب سطح B1 بر اساس استاندارد اروپایی C.E.F.R است.

   کتاب English Vocabulary in Use Pre-Intermediate and Intermediate

   English Vocabulary in Use Upper-Intermediate

   کتاب سوم این مجموعه توضیحات و تمرینات دانش واژگانی مناسبی برای زبان آموزان سطح B2 یا upper-intermediate دارد.با وجود ۱۰۰ درس در این کتاب می‌توانید هم خودتان و هم در کلاس زبان، دایره لغات خود را گسترش دهید.

   کتاب English Vocabulary in Use Upper-Intermediate

   English Vocabulary in Use Advenced

   کلماتی که برای برقراری مطمئن ارتباط نیاز دارید در این کتاب بیاموزید که مناسب سطح C1 تا C2 و زبان آموزان پیشرفته (Advanced) است.با تمرینات حرفه ای این کتاب، کلمات را به خاطر سپرده و در گفتار و نوشتار انگلیسی به کار ببرید.

   کتاب English Vocabulary in Use Advenced

   تهیه و ویرایش: انگلیش تیم

   منابع: انتشارات جنگل، art educational

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: مجموعه کتاب های یادگیری لغات و اصطلاحات English Vocabulary in Use
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 58 + = 68