معرفی مجموعه کتاب های آموزش زبان نیو هدوی (New Headway)

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی منابع، محصولات و ابزارهای آموزشی معرفی مجموعه کتاب های آموزش زبان نیو هدوی (New Headway)

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #3518 پاسخ

   معرفی مجموعه کتاب های آموزش زبان نیو هدوی (New Headway) . در این مطلب از انگلیش تیم با یکی از بهترین منابع آموزشی زبان انگلیسی در ایران و جهان به نام مجموعه کتاب های آموزش زبان نیو هدوی (New Headway) آشنا خواهید شد.

   سطح بندی کتاب های آموزشی نیو هدوی (New Headway)

   مجموعه کتاب های آموزشی زبان انگلیسی نیو هدوی (New Headway) در 4 سطح مطابق با سيستم بريتانيايي (British Accent) سطح A1 تا B2 را پوشش مي دهد.

   اين مجموعه با آموزش گام به گام و نظام مند به تقويت هر چهار مهارت اصلي و مخصوصا ويژگي هاي Spoken English و زبان روزمره با اهداف مشخص مي پردازد.

   کتاب نیو هدوی مقدماتی - new headway elementary

   در انتهاي کتاب نيز Tapescripts، grammar reference، ليست واژگان همراه با تلفظ، افعال بي قاعده و علائم فنوتيک مي باشد.

   معرفی کلی کتاب های نیو هدوی

   مجموعه New Headway 4th یک دوره آموزشی زبان انگلیسی در شش سطح از مبتدی تا پیشرفته است که در بسیاری از موسسات زبان کشور برای آموزش زبان با لهجه برتیش به بزرگسالان تدریس می شود. در این پست مجموعه ای عظیم از کتاب های ویرایش چهارم New Headway در اختیار زبان آموزان قرار گرفته شده است.

   کتاب نیو هدوی پیشرفته - new headway advanced

   در گردآوری این مجموعه که سعی شده کامل ترین باشد، فایل های Student Book، Teacher’s Book، فایل صوتی، فایل های ویدویی، فایل های Work Book، نرم افزار و … از بر روی سایت زبان ایرانیان قرار گرفته شده است.

   ویژگی های کتاب های نیو هدوی

   از ویژگی های بارز مجموعه حاضر در بر داشتن منابع کمک آموزشی فراوان در کنار کتاب های آن است که زبان آموز می تواند پس از مطالعه هر درس تمرین های مرتبط را انجام داده و با بررسی پاسخ های ارائه شده، سطح زبان خود را بهبود بخشد. با استفاده از فایل های صوتی و متن Transcript شده آن نیز می توانید مهارت Listening خود را بهبود بخشید.

   کتاب نیو هدوی پیش متوسط - new headway pre-intermediate

   همچنین همراه با این کتاب ها، نرم افزارهای iTutor و iChecker مربوط به هر سطح در اختیار زبان آموز می گیرد. مجموعه Headway یکی از قدیمی ترین و پرفروش ترین دوره های آموزشی با لهجه بریتیش است که ویرایش چهارم آن در اختیار زبان آموزان و مدرسین قرار می گیرد.

   ویرایش و گردآوری:

   انگلیش تیم (englishteam.ir)

   منابع:

   مرجع زبان ایرانیان

   زبان شاپ

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: معرفی مجموعه کتاب های آموزش زبان نیو هدوی (New Headway)
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: + 85 = 88