معرفی مجموعه کتاب های فور کورنرز (Four Corners)

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی منابع، محصولات و ابزارهای آموزشی معرفی مجموعه کتاب های فور کورنرز (Four Corners)

نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #2914 پاسخ
   معرفی مجموعه کتاب های فور کورنرز

   معرفی مجموعه کتاب های فور کورنرز (Four Corners). با انگلیش تیم همراه باشید تا با مجموعه کتابهای آموزشی زبان انگلیسی فور کورنرز آشنا شوید.

   شاید آرزوی بسیاری از زبان آموزان است تا به مانند یک آمریکایی اصیل صحبت کنند، بخوانند و بنویسند. از طرفی انتخاب مجموعه ای که بتواند هم زمان 4 هدف اصلی زبان آموزان را تقویت کند کار آسانی نیست و می تواند انتخابی چالش انگیز باشد. ما در این مقاله می خواهیم در این مسیر به شما کمک کنیم و به معرفی یکی از مجموعه کتاب های آموزشی پرطرفدار زبان انگلیسی بپردازیم. کتاب های Four corners با متدی کاربردی، اصولی و جذاب هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی (مکالمه، درک مطلب، شنیدن، نگارش) را آموزش می دهد. این مجموعه در 4 سطح از مبتدی تا پیشرفته در انتشارات کمبریج توسط دو استاد برجسته زبان Jack C Richard و David Bohlke منتشر شده است. تمام بخش های مختلف این کتاب در راستای یک هدف است؛ تسلط دانشجویان بر مکالمه و افزایش مهارت برقراری ارتباط با دیگران با استفاده از اصطلاحات روزمره.

   معرفی مجموعه کتاب های فور کورنرز (Four Corners)

   به دلیل روشی ساده و سرگرم کننده، این مجموعه مورد توجه بسیاری از زبان آموزان و مدرسان در سطح ایران و جهان قرار گرفته است.در ادامه با بررسی این مجموعه از ساختار تا محتوا خواهید دید یادگیری زبان انگلیسی با مجموعه Four corners تا چه اندازه ساده و در عین حال لذت بخش است.

   هر 4 سطح Four corners دارای 3 کتاب است
   Student’s book / کتاب اصلی

   هر سطح شامل 12 درس است. آموزش روان و ساده لغات جدید، گرامر، نحوه صحیح تلفظ، فایل صوتی، خواندن و درک مطلب، اصطلاحات کاربردی از جمله بخش های کتاب دانشجویان است.

   Work book / کتاب کار

   در این کتاب به تفکیک هر درس، تمریناتی برای یادگیری عمیق و تسلط بیشتر بر نکات گرامری، مکالمه و تدوین شده است.

   Teacher’ book/ کتاب راهنمای مدرس

   در کتاب راهنمای مدرسان به صورتی کاملا جامع، ریز به ریز جزئیات مطالب آموزشی برای تدریس بهتر ارائه شده است. مقدمه نحوه تدریس در ابتدای هر درس، آموزش چگونگی انتقال محتوا، متن تمام فایل های صوتی، جواب سوالات تمام آزمون ها و تمرینات، ارائه ایده های اضافی برای یادگیری بهتر و راهنمای تدریس ویدئوهای آموزشی از جمله محتویات کتاب راهنمای معلمان است.

   لازم به ذکر است، در ویرایش دوم این مجموعه، برای افزایش بهره وری و جذابیت یادگیری، نرم افزاری حاوی فایل های ویدئویی و نرم افزاری برای یادگیری خودآموز ارائه شده است.

   مجموعه فور کرنرز مناسب برای تمام سطوح

   همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، مجموعه کتاب های Four corners در چهار سطح از مبتدی، متوسطه، بعد از متوسطه و پیشرفته تنظیم شده است. این مجموعه پاسخ گوی نیاز زبان آموزان در هر سطحی است. در ضمن هر کتاب از این مجموعه در طول 2 یا 3 ترم تدریس می شود.در این بخش می خواهیم سرفصل های هر سطح را به طور خلاصه بررسی کنیم.

   کتاب Four Corners 1، کتاب فور کرنرز سطح 1

   این کتاب برای زبان آموزانی که از پایه قصد یادگیری زبان را دارند بسیار مناسب است. از همان اولین درس، مکالمه، لغات و گرامر تدریس می شود و با آموزش مهارت های 4گانه به شیوه ای کاربردی زبان آموزان برای ورود به سطح بالاتر آماده می شوند.

   کتاب Four Corners 1، کتاب فور کرنرز سطح 1

   موضوعات:

   ارتباط با دوستان جدید/ ملیت، اعضای خانواده/ رنگ ها، لباس، اشیا/ ایام هفته، کارهای روتین/ استراحت و زمان آزاد/شغل، فعالیت ها/ غذا/ محله، مکان های دیدنی/ فعالیت ها/تجارب / تعطیلات/مناسبت ها

   کتاب Four Corners 2، کتاب فور کورنرز سطح 2

   این کتاب مناسب زبان آموزانی است که مهارت های پایه زبان انگلیسی را آموزش دیده اند . در این مجموعه در 12 درس به صورتی کاربردی و جذاب مهارت های چهارگانه و گرامر مقدماتی آموزش داده می شود.

   کتاب Four Corners 2، کتاب فور کورنرز سطح 2

   موضوعات:

   علایق/ ظاهر و شخصیت/ آب و هوا/کارهای خانه/ سلامتی/ برنامه های تلویزیون/خرید کردن /شهرها، اماکن دیدنی/حرفه، ویژگی های شخصیتی/ اصطلاحات مربوط به رستوران/ سرگرمی/ اهداف شخصی

   کتاب Four Corners 3، کتاب فور کورنرز سطح 3

   کتاب سوم مجموعه Four corners گزینه ای ایده ال برای زبان آموزان سطح متوسطه است .در این کتاب به تمام مهارت های اصلی زبان انگلیسی از مکالمه تا قواعد، مهارت شنیدن و خواندن پرداخته می شود. مانند سایر سطوح Four corners این کتاب سرشار از واژگان جدید، فعالیت های گروهی برای مکالمه و فایل های صوتی برای تقویت مهارت شنیدن است.

   کتاب Four Corners 3، کتاب فور کورنرز سطح 3

   موضوعات:

   تحصیل / داستان های شخصی/ مد و پوشاک/ ویژگی های جغرافیایی/ مدیریت زمان / ویژگی های شخصیتی/ محیط زیست/ روابط بین فردی/ موفقیت/ موسیقی/ تعطیلات

   کتاب Four Corners 4، کتاب فور کورنرز سطح 4

   اگر سطح متوسطه را پشت سر گذاشته اید و می خواهید، لغات و گرامر و مکالمات پیشرفته تر یاد بگیرید این کتاب انتخابی مطمئن برای شماست. لغات سطح بالاتر و گرامر های پیشرفته تر از جمله محتویات این کتاب است. تعداد دروس این سطح مانند سطوح قبلی 12 درس است.

   کتاب Four Corners 4، کتاب فور کورنرز سطح 4

   موضوعات: اخبار/ ارتباط/ غذا/ رفتارهای مودبانه و غیر مودبانه/ گردشگری/ مدیریت استرس/ ابداعات/اهداف/محیط زیست

   سخن آخر

   مجموعه کتاب های Four corners با روشی سرگرم کننده، کابردی و جذاب از مجموعه های پرطرفدار آموزش و یادگیری زبان انگلیسی است. با وجود تکنیک های آموزشی استاندارد، به روز و چند رسانه ای این مجموعه زبان آموزان به راحتی بر هر 4 مهارت مسلط می شوند. بخش های متنوع و کاربردی این مجموعه با تاکید بر مهارت مکالمه، یادگیری زبان انگلیسی را برای شما بیش تر از همیشه لذت بخش می کند. وقتش رسیده است تا ترس ها را کنار بگذارید. یادگیری زبان انگلیسی با مجموعه کتاب Four corners ساده تر از همیشه است.

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: معرفی مجموعه کتاب های فور کورنرز (Four Corners)
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: + 5 = 14