معرفی نرم افزار رزتا استون آمریکا ( Rosetta Stone )

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی منابع، محصولات و ابزارهای آموزشی معرفی نرم افزار رزتا استون آمریکا ( Rosetta Stone )

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #720 پاسخ

   معرفی نرم افزار رزتا استون آمریکا ( Rosetta Stone ). نرم افزار رزتا استون، یکی از بهترین نرم افزارهای آموزشی برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی است.

   به نقل از ویکی پدیا؛ رزتا استون ( Rosetta Stone ) یک نرم‌افزار آموزش زبان است که توسط شرکت رزتا استون آمریکا منتشر می‌گردد. این نرم‌افزار چندرسانه‌ای به وسیله تصویر، صدا و ویدئو و در عین حال بدون ترجمه، به آموزش کلمات و دستور زبان می‌پردازد. عنوان این نرم‌افزار از سنگ‌نبشته‌ای در مصر باستان با همین نام برگرفته شده است. سنگ روزتا یا سنگ رَشید، سنگ‌نبشته‌ای از دوران مصر باستان است که در پیشرفت معاصر در درک نوشتار هیروگلیف ابزاری سودمند بوده‌ است.

   نرم افزار آموزش زبان انگلیسی آمریکایی رزتا استون

   این سنگ‌نوشته بخشی از ستونی سنگی متعلق به دوران بطلمیوسی ست که بر روی آن سه ترجمه از یک متن کنده‌کاری شده‌است. دو نوشته به زبان مصری باستان و یکی به زبان یونانی کلاسیک است. از این رو این سنگ کلیدی برای رازگشایی خط هیروگلیف باستانی، به دست ژان فرانسوا شامپولیون فرانسوی شد. نرم‌افزار رزتا استون به آموزش اکثر زبان‌های زنده جهان از جمله انگلیسی (دو لهجه بریتانیایی و آمریکایی)، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، چینی، کره‌ای، هندی، تایلندی، عبری، عربی و فارسی … می‌پردازد.

   به گفته توضیحات دیجی کالا، برای زبان‌آموزانی که قصد دارند زبانی را از پایه یاد بگیرند، مجموعه‌‌هایی مناسب خواهد بود که به رابط زبانی خاصی نیاز نداشته باشد؛ همچنین از ماهیت خودآموزبودن برخوردار باشد. نرم‌افزار «رزتا استون» که برای آموزش بسیاری از زبان‌های دنیا طراحی شده است، تمامی ویژگی‌های یک نرم‌افزار کامل آموزش زبان را دارد. این مجموعه، یکی از نرم‌افزارهای آموزشی قدرتمند است که برای آموختن زبان جدید طراحی شده است.

   این نرم‌افزار از طریق ایجاد وابستگی کلمات با اشیا، زبان را به همان روشی آموزش می‌دهد که زبان مادری خود را آموخته‌اید. رزتا استون از تصاویر برای معنی‌بخشیدن به کلمات استفاده کرده و دستور زبان و گرامر را از طریق مثال‌هایی در زندگی واقعی و روزمره آموزش می‌دهد. با کمک این مجموعه نه‌تنها توانایی صحبت‌کردن بااطمینان را کسب خواهید کرد؛ بلکه ذهنتان قابلیت تفکر به زبان مربوطه را پیدا می‌کند.

   این مجموعه به‌گونه‌ای طراحی شده است که زبان‌آموز به‌راحتی معانی و مفاهیم کلمات را درک خواهد کرد و همچنین با توجه به اینکه ساختار آموزش این نرم‌افزار زیر نظر روان‌‌شناسان خبره طراحی شده، معانی و مفاهیم کلمات و جملات را از یاد نخواهد برد.

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: معرفی نرم افزار رزتا استون آمریکا ( Rosetta Stone )
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 83 + = 93