معرفی کتاب آموزشی آیلتس The Official Cambridge Guide to IELTS

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی منابع، محصولات و ابزارهای آموزشی معرفی کتاب آموزشی آیلتس The Official Cambridge Guide to IELTS

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #2826 پاسخ

   معرفی کتاب و منبع آموزشی برای امتحان آیلتس The Official Cambridge Guide to IELTS. برای آشنایی با یکی از بهترین منابع آموزشی و آمادگی برای آزمون آیلتس با انگلیش تیم همراه شوید.

   به گفته آیلتس مترز، کتاب حاضر بانام کامل The Official Cambridge Guide to IELTS یکی از کتاب‌های برتر آمادگی آزمون آیلتس می‌باشد که توسط انتشارات کمبریج برای افرادی که می خواهند آمادگی خود را برای شرکت در آزمون آیلتس بالا ببرند منتشرشده است. کتاب حاضر هم برای آزمون آیلتس آکادمیک قابل‌استفاده می‌باشد و هم برای آزمون آیلتس جنرال.

   منبع آموزشی برای امتحان آیلتس The Official Cambridge Guide to IELTS

   کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS دربردارنده 5 فصل می‌باشد که چهار فصل اول هرکدام به یکی از مهارت های شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری می‌پردازد و فصل آخر نیز حاوی 8 آزمون آزمایشی تافل می‌باشد که برای هر آزمون یک پاسخنامه جامع ارائه‌شده است. فصل مربوط به مهارت Speaking دارای ویدئو نیز می‌باشد. در این کتاب همچنین نکات بسیار مفیدی نیز در خصوص نحوه پاسخ دادن به سؤالات این آزمون وجود دارند.

   همچنین طبق اشاره آریام کالج، باید اضافه کرد که این کتاب مجموعه ای از آزمون‌های تمرینی رسمی برای آیلتس را شامل می شود. کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS شامل ۶ آزمون آکادمیک و ۲ آزمون جنرال است. تمرینات مهارت محور این کتاب، همه انواع سؤالات آزمون آیلتس را پوشش می‌دهد.

   به علاوه، این کتاب شامل فصل‌هایی برای آموزش نکات و استراتژی‌های تست زنی هم هست. ویدئوی های آزمون اسپیکینگ و فایلهای لیسنینگ در DVD همراه این کتاب و نیز از طریق دانلود اپلیکیشن موبایلی آن قابل استفاده هستند.

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: معرفی کتاب آموزشی آیلتس The Official Cambridge Guide to IELTS
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: + 2 = 12