معرفی کتاب گرامر و دستور زبان English Grammar in Use

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی منابع، محصولات و ابزارهای آموزشی معرفی کتاب گرامر و دستور زبان English Grammar in Use

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #3001 پاسخ
   معرفی کتاب گرامر و دستور زبان English Grammar in Use

   English Grammar in Use عضوی از سری مجموعه کتاب های English Grammar in Use است که توسط انتشارات دانشگاه کمبریج ارائه شده و در زمینه های مختلفی همچون گرامر، واژگان، تلفظ، و Collocation منتشر می شود. کتاب های English Grammar in Use در سه سطح مختلف ارائه می گردد: مقدماتی (Basic یا Essential)، متوسط (Intermediate) و پیشرفته (Advanced).

   از مزایای این کتاب می توان به تمرین های ارائه شده همراه با دروس اشاره کرد، به گونه ای که در صفحه ی مقابل هر درس، تمرینات مختص به آن درس ارائه شده است. با این وجود، این تمرینات محدود به خود کتاب نبوده و کتاب تمرینی نیز همراه با این کتاب منتشر می گردد که امکان مرور بیشتر مطالب را فراهم می سازد. مطالب این کتاب علاوه بر تدریس در کلاس، می تواند به صورت خودخوان نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

   مجموعه کتاب English Grammar in Use

   درباره مجموعه English Grammar in Use

   مجموعه English Grammar in Use نوشته Raymond Murphy، کتابی است که به‌صورت کاملاً تخصصی روی تقویت مهارت گرامری زبان آموزان تمرکز دارد. این کتاب با برخورداری از بخش های متفاوت و کاربردی، مجموعه کاملی برای آن دسته از افرادی است که قصد آمادگی برای شرکت در آزمون های تافل و آیتلس را دارند.

   ویژگی‌های ویرایش پنجم کتاب English Grammar in Use

   جدیدترین نسخه ویرایش شده این کتاب که در سراسر دنیا منتشر شده، به‌تازگی و توسط انتشارات جنگل منتشر و در بازار فروش کتب آموزشی زبان انگلیسی قابل دسترسی است. از عوامل مهم و تأثیرگذاری که در چاپ جدید این کتاب به چشم می‌آید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

   • طراحی مدرن و جذاب صفحات
   • تغییر رویه تمرین‌های کتاب برای کاهش میزان نگارش و افزایش تمرکز بر نکات گرامری
   • به‌روزرسانی جملات و تمرین‌ها برای نشان دادن تغییر سبک زندگی، تکنولوژی و کاربردهای زبانی
   کتاب English Grammar in Use، ویژه آمادگی آزمون تافل و آیلتس

   کتاب گرامر زبان انگلیسی English Grammar in Use در سه سطح Basic، Intermediate، Advanced پاسخگوی نیاز افرادی است که در سطوح علمی مبتدی، متوسط و پیشرفته به دنبال یادگیری گرامر زبان انگلیسی هستند.

   زبان‌آموزانی که برای تقویت مهارت نگارشی و گرامری خود در آزمون تافل نیازمند کتابی کامل با تمارین خود ارزیاب هستند، می‌توانند با خرید کتاب English Grammar in Use Intermediate مهارت‌های خود را تقویت کنند.

   در مقابل زبان آموزان متقاضی برای شرکت در آزمون‌های آیلتس نیز می‌توانند از نسخه پیشرفته این کتاب یعنی English Grammar in Use Advanced کلیه مباحث و نکات کافی برای شرکت در این آزمون را مطالعه کنند.

   علاوه بر این، زبان‌آموزانی که قصد دارند مهارت‌های خود را در خصوص یادگیری گرامر کامل زبان انگلیسی کامل کنند، با بهره‌مندی از نسخه مبتدی این کتاب، با عنوان English Grammar in Use Basic می‌توانند قدم محکمی برای آموزش و یادگیری نکات گرامری زبان انگلیسی بردارند.

   گردآوری و ویرایش: انگلیش تیم

   منابع:  انتشارات جنگل، درخت جاویدان

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: معرفی کتاب گرامر و دستور زبان English Grammar in Use
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: + 60 = 62