منابع آیلتس: مجموعه آموزشی Barron’s IELTS Superpack

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی منابع، محصولات و ابزارهای آموزشی منابع آیلتس: مجموعه آموزشی Barron’s IELTS Superpack

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #1946 پاسخ
   معرفی منابع آزمون آیلتس (IELTS)

   مجموعه کتاب های آموزشی Barron’s IELTS Superpack . این مجموعه تمام کتاب‌های مربوط به آیلتس را که کتاب‌های کوچک خودخوان هستند در یک مجموعه جمع کرده است، این مجموعه تمام کتاب‌های مختلف بارون و یک سی‌دی ام‌پی‌تری را در خود جای داده است، همینطور چند آزمون آزمایشی که دارای دو سی‌دی صوتی جدا هستند را شامل می‌شود. این کتاب به قدری جامعه است که به سادگی می‌توان به آن پی برد. هر بخش با جزئیات کامل شرح داده می شودبدون فراموش کردن نکات مهم و ضروری برای یادگیری کامل هربخش. این تکنیکها برای کمک به فهم موضوع اصلی به طور کامل شرح داده می شود.

   ویرایش ویژه آن شامل تست های تمرینی همراه با سی دی های صوتی برای بخش شنیداری می باشد و همچنین شامل کتاب راهنمای لغات ضروری برای آیلتس، همراه با سی دی است که راهکارها و توصیه ها در سی دی گنجانده شده و شما را از طریق تمارین و تست ها به یادگیری لغات ترغیب می کند. این کار کمک می کنند تا دامنه لغات خود را ارتقا بخشید.

   منابع آیلتس مجموعه آموزشی Barron’s IELTS Superpack

   همچنین این مجموعه شامل استراتژی‌های و راهنمایی‌های لازم برای آزمون آیلتس را داراست که به صورت یک سی‌دی صوتی در اختیار شما قرار گرفته است.

   تقویت 4 مهارت لازم در آزمون آیلتس (IELTS)

   با این مجموعه نه تنها مهارت‌های ریدینگ و رایتینگ خود را تقویت می‌کنید بلکه هم زمان با لهجه‌ی آمریکایی آشنا می‌شوید که به شما کمک می کند که مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ خود را بهبود ببخشید.

   کسانی که این کتاب را مطالعه کرده اند، می‌گویند برای بالا بردن سطح اعتماد بنفس در آیلتس بسیار مفید است چرا که سطح دشواری از آسان شروع شده و با سوالات بسیار دشوار خاتمه میگیرد. بطور اساسی، آن تمام سوالات مختلف کمک کننده از آیلتس بارونز را در یک پکیج ویژه ترکیب می کند.

   سی دی های صوتی برای تستهای لیسنینگ بصورت انگلیسی امریکایی بیان می شود اما در روز آزمون رسمی آیلتس، شما ممکن است در شرایط سخت تقابل با یک فردی با لهجه انگلیسی بریتانیایی، استرالیایی، کانادایی یا زبانهای مشابه صحبت می کند، قرار بگیرید.

   انگلیش تیم به نقل از سفیرمگ، وب سایت دکتر آرین کریمی

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: منابع آیلتس: مجموعه آموزشی Barron’s IELTS Superpack
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 9 + 1 =