کتاب‌های آموزش زبان American English File

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #674 پاسخ

   مجموعه کتاب‌های آموزش زبان امریکن انگلیش فایل ( American English File ) یکی از کتب آموزشی بسیار خوب برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی است که در بسیاری از آموزشگاه ها زبان داخل کشور تدریس می شود.

   همانطور که از عنوان این کتابها مشخص است، این مجموعه کتاب با محور لهجه و اکسنت و همچنین کلمات ، عبارات و اصطلاحات آمریکایی ( American Accent ) منتشر شده است. این کتاب ها توسط انتشارات آکسفورد ( Oxford ) به بازار عرضه شده است. در حال حاضر انتشارات آکسفورد، ویرایش دوم مجموعه کتب امریکن انگلیش فایل ( American English File ) ارائه کرده است.

   این مجموعه کتاب آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در 6 جلد منتشر شده است. جلد اول و کتاب بنفش رنگ با نام American English File Starter که کتاب مقدماتی و پایه است؛ جلد دوم و کتاب قرمز رنگ با نام 1 American English File ؛ جلد سوم و کتاب آبی رنگ با نام American English File 2 ؛ جلد چهارم و کتاب سبز رنگ با نام 3 American English File ؛ جلد چهار و کتاب نارجی رنگ با نام 4 American English File ؛ جلد پنجم و کتاب یشمی رنگ با نام 5 American English File توسط انتشارات آکسفورد به بازار عرضه شده است. با بالا رفتن عدد کتاب ها، آموزش موارد پیشرفته تر می شود.

   منبع: انگلیش تیم ( http://englishteam.ir  )

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: کتاب‌های آموزش زبان American English File
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: + 30 = 32