کتاب مکالمه انگلیسی Practice Makes Perfect: English Conversation

خانه زبان انگلیسی انجمن ها معرفی منابع، محصولات و ابزارهای آموزشی کتاب مکالمه انگلیسی Practice Makes Perfect: English Conversation

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #5000 پاسخ

   معرفی کتاب مکالمه انگلیسی Practice Makes Perfect: English Conversation. با انگلیش تیم همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد یکی از کتاب های آموزشی برای مکالمه انگلیسی آشنا شوید.

   کتاب Practice Makes Perfect: English Conversation

   این کتاب با هدف آموزش مکالمه انگلیسی روان و طبیعی نوشته شده و به بررسی تلفظ، صرف و نحو و کاربرد لغات با توجه به مشکلات رایج زبان‌آموزان می‌پردازد. در هر بخش از کتاب، تمریناتی گرداوری شده‌اند تا شما را تشویق به ساخت مکالمات شخصی کنند. اگر از گرامر دوری می‌کنید و به دنبال کتابی برای بهبود مکالمه خود هستید حتما نگاهی به کتاب Practice Makes Perfect: English Conversation بیندازید.

   کتاب مکالمه انگلیسی Practice Makes Perfect: English Conversation

   معرفی کلی کتاب مکالمه انگلیسی

   راهنمای کامل مکالمه انگلیسی که اکنون با تمرینات جدید ، گفتگوهای تمرینی و دسترسی رایگان موبایل به ضبط های صوتی به روز شده است با بیش از 1 میلیون نسخه در چاپ ، سریال Practice Makes Perfect یک منبع کاربردی در جهان برای یادگیری و تسلط به زبان ها است. اگر شما یک بلندگو واسطه انگلیسی هستید ، اما می خواهید مهارت مکالمه خود را بیشتر کنید، این نسخه 2 به روز به شما کمک می کند تا با استفاده از موثرترین ابزارهای موجود از جمله تمرین های صوتی جدید که می توانید از طریق برنامه یا به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید، زبان انگلیسی خود را تمرین کنید. این نسخه حق بیمه طیف گسترده ای از عبارات رایج، جملات نمونه و دیالوگ های تعاملی را ارائه می دهد که به شما در شناسایی “نشانگرهای مهم” در مکالمات و موقعیت های روزمره کمک می کند.

   شما می توانید مهارت های خود را با استفاده از تمرین های صوتی که می توانید به برنامه یا به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید تمرین کنید. به هیچ وجه به هیچ وجه انگلیسی صحبت نمی کنید ، به راحتی مکالمه می کنید و با اعتماد به نفس ابراز می کنید. ژان ییتس ، دکتری ، در دانشگاه جورج واشنگتن به تدریس زبان اسپانیایی مشغول است و نویسنده با تجربه عناوین یادگیری زبان اسپانیایی و ESL است.

نمایش 0 پاسخ رشته ها
پاسخ به: کتاب مکالمه انگلیسی Practice Makes Perfect: English Conversation
اطلاعات شما:
پیش از ارسال، حاصل جمع دو عدد را وارد کنید: 30 + = 35