Welcome back

نمایش 1 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      سینا

سلام . ببخشید . (بعضی موقع شرمنده میشیم که اینقدر سوال می فرستیم.  البته ببخشید من چون خودم دارم انگلیسی میخونم این سوالات و میفرستم و خیلی خیلی از شما خرسندم . خداوند از شما راضی باد)

معنی این جمله چی هست ؟

Hello again and welcom back

بعد در مورد language یک روز از شما سوالی پرسیدم ولی خوب سوال و نپرسیدم . منظورم این بود که وقتی یک استاد میخواد درمورد یک ساختار انگلیسی یا یک اصطلاح انگلیسی توضیحی بده و اول میاد چند تا مثال میزنه در موردش(قبل از توضیح) بعد از اتمام مثال ها میگه به زبانی اگه توی اینها استفاده کردیم دقت کنید(البته این استاد کاملا انگلیسی هست و زبان دیگه ای استفاده نمیکنه) درواقع نمیدونم منظورش ساختار این جملات یا گرامر هست یا … . به هر حال این که میگه به زبانی که استفاده کردیم دقت کنید اینجا میشه کلمه زبان رو (یعنی language رو ) معنای بهتری داد ؟ چون منظورش زبان (انگلیسی فارسی و … نیست  بلکه منظورش این ساختاری که میخواد توضیح بده و قبلش چند تا مثال زده و به این ساختار توی مثال ها درواقع میگه language )

Did you notice the language we use?

• #1915 پاسخ

سلام خدمت شما. خواهش می کنم. در انگلیش تیم خوشحال میشیم که در حد توان به سوالات زبان آموزان گرامی پاسخ بدیم.

برای خوش آمدگویی از welcome استفاده می شود و اگر طرف رفته و دوباره برگشته برای خوش آمدگویی مجدد از welcome back استفاد می شود.

Hello again and welcome back

سلام دوباره و (باز هم) خوش آمدید.

در مورد Language باید گفت این کلمه به معنی زبان یعنی نوع گفتار هم استفاده می شود که احتمالاً در این جمله به نوع گفتار دلالت دارد. شاید جمله ای قبلاً بیان شده گفتار بی ادبانه بوده یا گفتار مودبانه و رسمی و سایر گفتارها.

Did you notice the language we use?

به زبان (لحنی) که ما استفاده می کنیم توجه کردید؟

نمایش 1 پاسخ رشته ها
پاسخ به: Welcome back
اطلاعات شما: